8. Na koních
Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 67 cm, výška: 54 cm, rámování: 61 x 74 cm
Konec dražby: 22.10.2019 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč