Chlapec s dívkou

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 110/200, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 9,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 15,5 x 11 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč