108. Žena u krbu
Autor: Toralf Jergill
(1909 Norsko - 1995 Strömstad, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 84 x 72 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč