238. Dívka šije v ruce
Autor: Toralf Jergill
(1909 Norsko - 1995 Strömstad, Švédsko)
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 79 x 68 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč