286. Kytice ve váze
Autor: Toralf Jergill
(1909 Norsko - 1995 Strömstad, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 76,5 x 65
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč