140. Aukce
Autor: Uno Hubert Karlsson
(1903 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 55 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč