244. Vrány
Autor: Per Åkered
(? Švédsko)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 83 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč