Návraty

Autor: William Richards
(? Velká Británie)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.05.2022 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč