20. Návraty
Autor: William Richards
(? Velká Británie)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.05.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč