Řeka v Derby
Autor: William Richards
(? Velká Británie)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 55,5 x 74
Konec dražby: 23.11.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč