Strakonice - Sv. Markéta
Autor: Karel Kupka jr.
(1932 Postupice - 2013 Prachatice)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 20 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 28 cm
Konec dražby: 11.09.2023 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč