132. Motýl a růže
Autor: Karel Kupka jr.
(1932 Postupice - 2013 Prachatice)
Technika: akvarel, datace: 1981
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 34,5 x 24,5 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč