182. Hráz Škaredého s Markovcem

Autor: Karel Kupka jr.
(1932 Postupice - 2013 Prachatice)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na rubu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1986
Šířka: 20 cm, výška: 10 cm, rámování: 17,5 x 27,5 cm

Konec dražby: 11.10.2022 21:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč