23. Březový háj
Autor: Karel Kupka jr.
(1932 Postupice - 2013 Prachatice)
signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 63 cm pošk.
Konec dražby: 10.12.2018 18:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč