Horská krajina

Autor: James Baylis Allen
(1803 Velká Británie - 1876 Velká Británie)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 76 x 101 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 400 Kč