95. Lidový motiv

Autor: Giuseppe Gambarini
(1680 - 1725)

autor též nazýván Gioseffo Gambarini vlevo dole, rytec C. le Vasseur označen vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 37 cm, výška: 49 cm, rámování: 53 x 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.01.2023 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč