75. Podvečerní schůzka

Autor: Hjalmar Linde
(1864 Švédsko - 1948)

na reversu anotoce 1948, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 59 cm, rámování: 79 x 57 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč