127. Výřez z obrazu Diana od Bouchera
Autor: François Boucher
(1703 Paříž, Francie - 1770 Paříž, Francie)
Kopie podle originálu Bouchera, nerámováno, na reversu popis
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč