233. Idyla
Autor: François Boucher
(1703 Paříž, Francie - 1770 Paříž, Francie)
autor obrazu R. Gaillard označen vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 47 cm, výška: 61 cm, rámování: 65 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč