Mezi chalupami
Autor: Jaromír Kameníček
(1886 Brno - 1924 Praha)
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 71,5 cm
Konec dražby: 16.05.2023 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč