Chlapec a husy
Autor: Jaromír Kameníček
(1886 Brno - 1924 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 68 cm, výška: 58 cm, rámování: 72 x 82 cm
Konec dražby: 16.05.2023 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč