Mořské útesy

Autor: Jaromír Kameníček
(1886 Brno - 1924 Praha)

signováno vpravo dole.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 98 cm, výška: 69 cm, rámování: 86 x 115,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 18:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč