15. Bílý kůň
Autor: Nils Öberg
(1912 Švédsko - 1997 Švédsko)
na reversu anotace 1932, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 42 cm, rámování: 47 x 51 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč