Poutník na cestě
Autor: George Vicat Cole
(1833 Portsmouth - 1893 Londýn)
Přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 09.11.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč