221. Děti
Autor: Gunnar Valentin
(1944 - ?)
Signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč