222. Jezero
Autor: Toivo Jutila
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 5é cm, rámování: 67 x 84 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč