28. Lodě u mola

Autor: Gustaf Fäldt
(1852 - 1924)

signováno monogramem, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30 x 38 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 30.05.2022 20:31 SELČ

Zbývá: 4d 17h 6m 59s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč