Koně táhnoucí saně
Autor: Johan Meyer Andersen
(1918 Skovshoved, Dánsko - 2005 Ordrup, Dánsko)
signováno pravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 59 cm, rámování: 78 x 88
Konec dražby: 11.09.2023 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč