50. Krajina s chalupou
Autor: Josefina Holmlund
(1827 Švédsko - 1905)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 106 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč