24. Skalnaté pobřeží
Autor: Alexander Wilhelms
(1886 - 1972)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 28 cm, výška: 21 cm, rámování: 35 x 42 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč