13. Říční krajina

Autor: Sidney Pike
(1862 - 1922)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:18 SELČ

Zbývá: 21d 9h 17m 27s

Vyvolávací cena: 5 200 Kč