196. Z města Ven ve Švédsku
Autor: Gunnar Christenson
(1895 Švédsko - 1979 Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1928
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč