Gothenburg
Autor: Eric Lundgren
(1907 - 2001)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 62,5 x 82,5
Konec dražby: 15.05.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč