135. Přístav v Göteborgu
Autor: Eric Lundgren
(1907 - 2001)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 64 x 56 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč