Zátiší

Autor: J. Alvarez

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 33 cm, rámování: 61 x 54 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč