69. Portrét
Autor: Ivan Constantin Johansson
(1887 Stockholm - 1946)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1932
Šířka: 34 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 50 x 44 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč