159. Stojací lampa s rytinami

Autor: Johann Elias Ridinger
(1698 Ulm, Německo - 1767 Augsburg, Německo)

stojací lampa s původními rytinami Eliase Ridingera(17.stol.), kovové podnoží a stínidlo 20.-30.léta 20.století, funkční
Materiál: kov
Výška: 170 cm

Konec dražby: 07.12.2017 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč