164. Konvolut 2ks grafiky

Autor: Johann Elias Ridinger
(1698 Ulm, Německo - 1767 Augsburg, Německo)

2 kusy, Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 28 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 54 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč