35. Portrét muže
restaurované plátno fixované k podložce z překližky, na reveru napsáno V. Mánes, nerámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč