Ptáček na větvi

Výšivka, zaskleno, zarámováno
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm, rámování: 44 x 33 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč