35. Sládek Jan Václav (1909-1992)
olej na plátně fix karton, sign PD, mírně poškozeno, 34x49cm, rámováno 50x65cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč