350. Art Deco stolní hodiny se zarážkami
stolní hodiny z tmavého mramoru s dvěmi zarážkami na knihy, kovový ciferník, výška zarážek 14 cm, hodiny zdobené dvěma plastikami slonů z bronzu, značeno na ciferníků AR
Šířka: 60 cm, výška: 24 cm, hloubka: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 22:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 600 Kč