72. Přátelé
Autor: Monica Lorentzon
(1940 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 38 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč