Svlékání
Autor: Monica Lorentzon
(1940 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 75 x 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč