Pobřeží
Autor: Leonard Wiedh
(1866 - 1938)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč