35. Jachta
Autor: Leonard Wiedh
(1866 - 1938)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč