Jachta

Autor: Leonard Wiedh
(1866 - 1938)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč