191. Orba
Autor: Olof Hartman
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 97 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč