8. Rybářské plachetnice
Autor: Hjalmar Lindblom
(1901 Sweden - 1989 Sweden)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 65 x 75 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč