Normandští veslaři

Autor: Charles Kuwasseg
(1833 Draveil - 1904 Paříž)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 52 cm

Konec dražby: 23.05.2022 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč