196. Akt ženy - XL Formát
Autor: Olle Erikson
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na sololitu
Šířka: 92 cm, výška: 122 cm, rámování: 126 x 96 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč