196. Akt ženy - XL Formát

Autor: Olle Erikson

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na sololitu
Šířka: 92 cm, výška: 122 cm, rámování: 126 x 96 cm

Konec dražby: 08.06.2022 21:37 SELČ

Zbývá: 13d 17h 46m 43s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč