164. Neapol
Autor: Antonio Ponticelli
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 82 x 142 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč